ДІЗНАЙТЕСЯ ЦІНУ ВАШИХ МЕБЛІВ

Які меблі вибрати для вітальні?

Психологи говорять про те, що кожні пів року треба щось міняти в інтер’єрі будинку. Наші співвітчизники найчастіше оновлюють шпалери. Це треба враховувати вибираючи меблі для вітальні. Практично завжди ідеально виглядають класичні моделі нейтральних кольорів, але є любителі модерну або на оборот стилю Hi-tech.
Основне правило облаштування вітальні говорить, що найголовніша кімната в помешканні повинна бути теплою, м’якою і, одночасно, особливо стильною. Саме сюди в першу чергу потрапляє людина, яка прийшла з візитом в будинок. Традиційно, тут збираються галасливі компанії в свята і вузьке коло домочадців в будні вечора. Іншими словами, всі меблі, які знаходяться в вітальні, повинні задовольняти численним вимогам, тобто бути по-справжньому універсальними.

Сучасна людина вважає за краще жити в умовах підвищеного комфорту, щоб, так би мовити, і самому було добре, і гостей було де прийняти. Одне з головних приміщень в його будинку – вітальня – сьогодні є не просто кімнатою, де стоїть диван і телевізор, а затишне і гарне місце для відпочинку, спілкування і зустрічей з друзями.
Стінка і комод, шафи та вітрини, тумби і столики – традиційний набір меблів для вітальні, вміло поєднуючи ці модулі з м’якими меблями, Ви створите респектабельну вітальню кімнату на свій смак, в якій буде приємно відпочивати і приймати гостей. Як правило, меблі для вітальної кімнати – це стінка, набір крісел і диван. І практично завжди це – обличчя будинку. Тому кожна господиня з особливою відповідальністю підходить до облаштування цієї кімнати, це не тільки краса але і функціональність, шафи, комоди і тумби спільно складають цілісну продуману композицію. Сучасні виробники меблів для вітальні дають простір для творчої уяви, дуже часто при покупці меблів відчуваєш себе великим дизайнером.

Нас легко можна знайти

У нашій компанії, Ви можете подивитися повний асортимент нашої продукції.

  • КОНТАКТ

    м. Вінниця, вул. Келецька, 117б, ТЦ 'PLAZA PARK'

  • ТЕЛЕФОН

    (067)211-30-11, (097)511-42-85, (066)511-24-22

  • EMAIL

    novaart@ukr.net

ФОРМА ДЛЯ ЗАМОВЛЕННЯ

Залиште заявку і отримаєте розробку 3D-дизайну ваших меблів безкоштовно!