Кухонні куточки - NovaArt - кухні як мистецтво

Кухонний куточок – зручний предмет інтер’єру

Будь-які меблі для кухні – це цілий набір шаф і поличок, місце для готування, шухлядки, покликані допомогти нам у зберіганні різноманітного посуду а також продуктів харчування.
Однак варто пам’ятати про одну важливу зону на кухні – обідньої. Розмір кухні не має значення для встановлення обіднього столу з кухонним куточком.
Кухонний куток вдає із себе практичний і вельми зручний предмет інтер’єру. На ньому зручно сидіти і використовувати замість стільців. Кухонний куточок в порівнянні зі стільцями забезпечує більший комфорт і при цьому економить місце на кухні. Економія місця і практичність куточків забезпечується також підйомними сидіннями для використання куточка в якості своєрідної комори для зберігання нечасто використовуваних або громіздких предметів кухонного вжитку.
Матеріали для виготовлення куточків можуть використовуватися найрізноманітніші. Як і матеріали для оббивки. Це може бути тканина, штучна або натуральна шкіра. Головна умова – кухонний куточок повинен поєднуватися зі столом. Для забезпечення більшого простору рекомендується комбінувати кухонний куточок зі столом – трансформером.