ДІЗНАЙТЕСЯ ЦІНУ ВАШИХ МЕБЛІВ

Класична кухня з натуральних матеріалів

Для класичного стилю властиві строгі прямі лінії, органічні форми, чіткість пропорцій. Всі ці нюанси створюють враження солідності, грунтовності, монументальності.
Для класичного стилю характерна велика кількість позолоти і бронзи. У застосовуваних для оббивках тканинах використовується квітковий малюнок. У класичному декорі характерно використання строгих форм, різьблення по дереву, інкрустації. Широко використовуються рідкісні породи дерева, перламутр, позолота.

Класична кухня виготовляється, як правило, з якісних, дорогих і натуральних матеріалів: дерева, натуральних тканин, каменю. Характерно використання приглушених строгих колірних рішень. Використовуються теплі спокійні тони: коричневий з його відтінками, пісочний, оливковий, і іноді застосовуються холодні відтінки м’якого спектру.

При всьому різноманітті сучасних рішень для кухні, саме класичний варіант користується найбільшим попитом. Класична кухня створює відчуття затишку і домашнього тепла. Дуб, бук, береза, акація – ось основні породи дерев, які використовуються для виготовлення класичної кухні. Так само існує можливість використання панелей МДФ з обробкою під цінні породи дерева, що знижує вартість але не зовнішній вигляд і відчуття тепла від класичної кухні.

Як правило, класичний стиль в меблях воліють люди консервативні і грунтовні. Багатий зовнішній вигляд таких меблів демонструє статус власника і його респектабельність.

Нас легко можна знайти

У нашій компанії, Ви можете подивитися повний асортимент нашої продукції.

  • КОНТАКТ

    м. Вінниця, вул. Келецька, 117б, ТЦ 'PLAZA PARK'

  • ТЕЛЕФОН

    (067)211-30-11, (097)511-42-85, (066)511-24-22

  • EMAIL

    novaart@ukr.net

ФОРМА ДЛЯ ЗАМОВЛЕННЯ

Залиште заявку і отримаєте розробку 3D-дизайну ваших меблів безкоштовно!