ДІЗНАЙТЕСЯ ЦІНУ ВАШИХ МЕБЛІВ

Практичні кухні Hi-tech
Багато хто з нас звик до того, що сучасні кухонні меблі обов’язково повинні бути дерев’яними і іноді не хочемо помічати, що буває іншы, зроблена з металу і скла. Такий стиль називається хай-тек і відмінно гармонує з сучасною кухонною технікою. Такі меблі виглядають стильно, сучасно. Вона радує око і в той же час неймовірно практична.
Незважаючи на всі наші звички і пристрасті до дерев’яних меблів, мало яка кухонна техніка органічно гармонує з подібним оформленням. Починаючи від холодильника і закінчуючи тривіальним електрочайником. З іншого ж боку сучасна побутова техніка відмінно гармонує із стилем хай-тек, так як матеріали використовуються у виробництві таких меблів і матеріали з яких зроблена техніка – ідентичні.
Скло, що використовується при виробництві даних меблів дуже міцне, проходить спеціальне загартування, що дозволяє уникнути подряпин. Те ж стосується і металу. Нанесення спеціального антикорозійного покриття додає не тільки привабливий зовнішній вигляд, але і сприяє його міцності і довговічності. 
Так само незаперечною перевагою таких меблів є її і практичність, а завдяки використанню сучасних технологічних матеріалів дозволяє візуально збільшити об’єм кухні, зробити її просторіше і світліше.
Ще одним аргументом на користь меблів в стилі хай-тек можна віднести її відносно невисоку вартість. Що ніяк не позначається на функціональності, практичності, довговічності і зовнішньому вигляді.

Нас легко можна знайти

У нашій компанії, Ви можете подивитися повний асортимент нашої продукції.

  • КОНТАКТ

    м. Вінниця, вул. Келецька, 117б, ТЦ 'PLAZA PARK'

  • ТЕЛЕФОН

    (067)211-30-11, (097)511-42-85, (066)511-24-22

  • EMAIL

    novaart@ukr.net

ФОРМА ДЛЯ ЗАМОВЛЕННЯ

Залиште заявку і отримаєте розробку 3D-дизайну ваших меблів безкоштовно!