ДІЗНАЙТЕСЯ ЦІНУ ВАШИХ МЕБЛІВ

Оформлення сучасної гардеробної кімнати

Гардеробна давно перестала бути розкішшю. Зараз гардеробна кімната – це функціональне приміщення, що допомагає акуратно зберігати свої речі і утримувати їх в порядку. Крім того, як би дивно це не звучало, правильно облаштована гардеробна може істотно заощадити місце.
Зовнішній вигляд і оформлення сучасної вбиральні може бути дуже різноманітно, однак слід виділити два основних типа: класичні і модульні.
Якщо класична гардеробна являє собою об’ємну шафу з усіма супутніми полками, ящиками, антресолями, то модульна є комплект готових модулів, які розміщуються самостійно або на спеціальних штангах і профілях.

Класична гардеробна більш звична і має меншу вартість, в той час як модульна дозволяє втілити більш різноманітні дизайнерські рішення. Існують також комбіновані варіанти вбиралень.
Не варто також забувати про аксесуари для вбиральні. Вони допоможуть розмістити невеликі елементи гардероба зручно і полегшать їх пошук. Краватки, шкарпетки, взуття, парасолі, рукавички – ці речі будуть в повному порядку завдяки правильному підбору аксесуарів для гардеробної кімнати.
Форма, колір і розміри вбиральні також можуть бути дуже різноманітними. Найкраще облаштування довірити досвідченому фахівцеві, який зможе врахувати всі побажання замовника.
Основне завдання вбиральні – максимально зручно розмістити безліч речей і забезпечити легкий доступ до них і полегшити пошук.

Нас легко можна знайти

У нашій компанії, Ви можете подивитися повний асортимент нашої продукції.

  • КОНТАКТ

    м. Вінниця, вул. Келецька, 117б, ТЦ 'PLAZA PARK'

  • ТЕЛЕФОН

    (067)211-30-11, (097)511-42-85, (066)511-24-22

  • EMAIL

    novaart@ukr.net

ФОРМА ДЛЯ ЗАМОВЛЕННЯ

Залиште заявку і отримаєте розробку 3D-дизайну ваших меблів безкоштовно!