Дитячі - NovaArt - кухні як мистецтво

Сучасні дитячі кімнати

Кімната дитини – це його перше особистий простір, і до цього простору слід ставитися серйозно. Обстановка дитячої викликає певні проблеми у батьків. Ми готові допомогти з вибором і створенням комфортної та безпечних меблів для дитини.
Особливу увагу при виготовленні дитячих приділяється безпеці дитини. Це і закруглені кути, і спеціальна фурнітура, і екологічно чисті матеріали.
При виборі столу і стільця для малюка слід враховувати його зростання. Не варто купувати такі меблі “на виріст”. Тим більше, що сучасні дитячі здатні трансформуватися, “виростати” разом з дитиною. З огляду на ці нюанси у дитини не виникне проблем із зором і поставою.

В дитячій повинен бути столик, стільчик, невелика шафа для особистих речей і ліжко. У будь-якій дитячій також має бути достатньо вільного простору для активних ігор.
В наших дитячих враховується також колірна гамма меблів, відповідна дитині, але в той же час не відволікаюча його і яка не викликає роздратування. Адже навіть меблі в кімнаті повинні дарувати дитині відчуття радості та позитиву.
Дитяча кімната є важливим фактором у розвитку дитини, його сприйнятті дому та світу.