Переваги вибору кухні в компанії "NOVAART" - NovaArt - кухні як мистецтво

Вибір і замовлення кухні, це відповідальне рішення. Гарні меблі для кухні зможуть прослужити довгі роки, не втративши своєї функціональності і зовнішнього вигляду. Кухонний гарнітур, крім чисто споживчих якостей, повинен ще сприяти і максимально ефективної організації простору кімнати. Це в рівній мірі стосується як невеликих приміщень, так і більш просторих.

Як правильно вибрати кухню?

Набір кухонних меблів повинен поєднувати в собі естетику і функціональність. Багато в чому, стильні і зручні вироби формують інтер’єр кімнати. При цьому дизайн кухні повинен відповідати загальній концепції, в рамках якої створюється інтер’єр квартири або будинку.

Однак незалежно від уподобань замовників, існує кілька універсальних правил, які допоможуть зробити правильний вибір компанії, де краще замовити меблі і уникнути помилок:

Основну роль відіграє якість матеріалу, з якого виготовлені меблі. Даний матеріал повинен володіти високими характеристиками міцності. Адже кухня завжди використовується досить інтенсивно. А якісний міцний матеріал стане запорукою її довговічності і відсутності поломок;

У якій фірмі вибрати кухню?

Особливу увагу необхідно звертати на якість фурнітури. Вона є не менш важливою, ніж якість самого матеріалу для кухні. Фурнітура повинна бути виготовлена з міцного сталевого сплаву. Це захистить її від корозії і не дасть створкам шаф провиснути. Завдяки такій фурнітурі меблі збережуть свої властивості і робочі якості на багато років.

Вибір виробника кухні

Вибір компаніі NovaArtНезалежно від матеріалу виготовлення меблів, вона покривається шарами лаку і фарби або декорується особливими панелями. Вони і створюють зовнішній вигляд конструкцій, а також служать для захисту від незначних пошкоджень. Це важливо, оскільки в процесі експлуатації, вироби так чи інакше піддаються ударним та іншим механічним впливам. І основне навантаження бере саме поверхня. Без якісного покриття, на ній залишиться багато відколів, подряпин, тріщин і інших ушкоджень. Тому, тільки якісне покриття дозволить зберегти зовнішній вигляд меблів для кухні;

При наявності скляних вставок і інших елементів зі скла, слід віддавати перевагу ударостійким матеріалам. Такі якості здобуваються в результаті гарту скла. Це дозволяє захистити його від дрібних пошкоджень.

Крім того, при покупці меблів, слід дізнатися про допустимі способи їх очищення від забруднень. Нерідко, вироби низької якості мають дуже привабливий зовнішній вигляд. Але при контакті з гарячими предметами, засобами побутової хімії на їх поверхні можуть залишатися сліди.

В результате, поверхность мебели буквально за несколько месяцев эксплуатации может прийти в полную негодность.

Зазначені критерії слід покласти в основу вибору компанії з виробництва меблів.

Як вибрати виробника?

Компанія, де замовити хорошу кухню можна без особливих проблем, повинна також відповідати певним вимогам. При цьому покупка кухні від безпосереднього виробника видається найкращим варіантом. Це дає можливість отримати пряму ціну без накруток і вигідні умови покупки.

Серед умов, за якими слід вибирати компанію, необхідно вказати кілька основних:

факт надання гарантії на меблі має важливе значення і характеризує компанію, як відповідального партнера. І чим більш тривалий термін такої гарантії, тим це вигідніше для споживача;
великий асортимент продукції свідчить про надійність компанії і її широких виробничих можливостях. Крім того, великий вибір відповідає інтересам покупців, так як дозволяє підібрати меблі під свої переваги і фінансові можливості;
хорошим плюсом буде можливість виготовлення за індивідуальними замовленнями. Адже типові проекти і готові конструкції не завжди відповідають особливостям кімнати і смаку замовника. Тому, можливість створити унікальний гарнітур має велике значення.

Меблева компанія “Novaart” відповідає зазначеним умовам, надаючи якісні меблі за доступною ціною.